Nabídka pojištění

Nabídka pojištění je dnes opravdu velká. Rozhodně si nikdo nemůže stěžovat, že by nenašel takovou pojistku, která mu bude vyhovovat. Mnoho pojišťoven nabízí i pojistné smlouvy do značné míry variabilní, které se dokážou pružně přizpůsobit. Podívejme se nyní, na některé tuzemské pojišťovny co se týká jejich nabídky produktů podrobněji.

Česká pojišťovna disponuje širokým programem pojistek. Naleznete zde veškeré standardní pojištění, ale i ta méně známá. Mezi nejzákladnější z nich patří povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění nemovitostí, pojištění odpovědnosti a celá řada dalších pojistek. Samozřejmostí je online pojištění, díky kterému můžete ušetřit množství práce i času. V současnosti se jedná o největší tuzemskou pojišťovnu, která má množství spokojených klientů.

Další významnou pojišťovnou, která působí na našem pojistném trhu je Kooperativa, také v její nabídce naleznete veškerá standardní pojištění. Ať již se jedná o pojištění vozidel, přes pojištění nemovitostí nebo cestovní pojištění. Všechny produkty jsou pravidelně aktualizovány a tím přizpůsobovány soudobým podmínkám.

Dalším pojišťovacím subjektem v pořadí je Allianz. Jedná se o moderní pojišťovnu, která se snaží co nejvíce vycházet vstříc svým klientům. V její nabídce naleznete rovněž veškeré standardní pojistné produkty.

Zapomínat by se nemělo ani na další významné tuzemské pojišťovny, které nabízí veškeré základní pojistné produkty, jedná se o následující pojišťovny: ČSOB, Generali a AXA .

Posted in Pojištění by admin at Květen 9th, 2011.

Comments are closed.